PRE RODINY

ZÁBAVA V GOLFOVOM RAJI

V našom golfovom klube sme pre vás pripravili jedinečnú ponuku, ktorá nie je len o golfe, ale aj o spoločnom čase strávenom s rodinou. Chceme, aby ste zažívali vzrušujúce zážitky a tvorili spoločné spomienky, a preto sme pre vás vytvorili miesto, kde si môžete aktívne oddýchnuť spolu s vašou rodinou. 

Zábava od vnučky až po dedka

Golf je aktivita, ktorá môže baviť všetky generácie. Deti si môžu vychutnať hru na ihrisku, zatiaľ čo rodičia a starí rodičia môžu využiť príležitosť na spoločne strávený čas.

Krásne podhorské prostredie 

Vychutnajte si čerstvý vzduch, pokoj a nádherný výhľad. Urobte si prestávku od každodenného zhonu a ponorte sa do príjemného prostredia nášho klubu.

Rozvoj nových zručností 

Golf môže poskytnúť príležitosť pre deti a začiatočníkov naučiť sa novú zručnosť. Okrem fyzických aktivít môže golf tiež rozvíjať koncentráciu, trpezlivosť a ďalšie schopnosti. 

PONUKA PRE RODINY

Rodinná zábava

Zahrajte si golf s vašou rodinou, nezáväzná zábava a zoznámenie s golfom. Príďte si užiť spoločnú zábavu na naše ihrisko, vyberte si z rodinných balíčkov pre úplných začiatočníkov. 

Kurzy pre deti

Ponúkame kurzy pre deti, ktoré kombinujú hravý prístup, výučbu a budovanie lásky k golfovému umeniu. Kurzy budú zverejnené v aktualitách už čoskoro. 

Rodinné opekačky 

S našimi rodinnými opekačkami chceme, aby ste si užili jedinečný deň v krásnom prostredí, zabezpečíme vám ohnisko, drevo a ražne za symbolickú cenu. 

*pre zväčšenie kliknite na obrázok

Cenník RODINNÁ ZÁBAVA

Na našich tréningových plochách si môžete vyskúšať Driving - úvodný dlhý odpal, Chipping - priblíženie sa k jamke, Putting - krátka hra, záverečný úder do jamky alebo 6 jamkovú akadémiu, kde sa budete cítiť ako profesionálny golfista. 

Vyberte si počet osôb a prejdite na rezerváciu, po príchode bude na vás čakať inštruktor, ktorý s vám nachystá vybavenie a môžete začať hrať.