PRE ŠKOLY

MINIGOLFISTI

AJ MALÍ HRÁČI, OBJAVUJÚ SVET GOLFU

1.-4. ročník 

5.-9. ročník 

STREDNÉ ŠKOLY

INÉ SKUPINY 

Čo môžu u nás deti a juniori zažiť? 

Vitajte na našom golfovom ihrisku, kde sa šport a zábava stretávajú v jednom! Ak hľadáte skvelý spôsob, ako rozvíjať schopnosti a záujmy vašich žiakov mimo klasických športov, golf je tou správnou voľbou. Naše golfové ihrisko ponúka ideálne prostredie na získanie nových skúseností, rozvoj nových zručností, nezabudnuteľných zážitkov a plno zábavy. 

Zapožičiame vám golfové vybavenie, žiaci si vyskúšajú tréningové plochy, inštruktor im ukáže techniku hry, na záver bude krátky turnaj a víťaz sa povozí na golfovom autíčku. V ponuke je možnosť prenájmu ohniska, kde zabezpečíme drevo a ražne za symbolickú cenu. 

  • U nás sa zábava stretáva s prírodu: Naše golfové ihrisko je obklopené nádhernou prírodou.
  • Pre všetky vekové kategórie: Naše ihrisko je otvorené pre všetky vekové kategórie a úrovne zručností. 
  • Učenie sa cez zábavu: Všetci vieme, že najlepšie sa učíme, keď sa bavíme. 
  • Spolupráca so školami: Sezónu 2024 chceme otvoriť aj pre školy, pretože chceme rozvíjať športové aktivity medzi deťmi. 

Ak chcete, aby sa vaši žiaci stali súčasťou tohto úžasného golfového dobrodružstva, neváhajte nás kontaktovať! Spoločne môžeme otvoriť dvere k novým možnostiam, zábave a športovému rastu vašich žiakov.  ⛳🌟

Zaujala vás naša ponuka? 

Tak ju spolu upresníme. 

Vytvoríme vám cenovú ponuku, pre urýchlenie prosím vypíšte tento dotazník, následne sa s vami spojí manažér podujatí. Športu zdar!