AREÁL RYBNÍKY§GRILL - zatvorenýTeam building

ŠPORTOVÝ DEŇ: Rekreačno-oddychový areál RYBNÍKY&GRILL v Sebedraží pri Prievidzi Vám ponúka možnosť prežiť deň plný zaujímavých aktivít v jedinečnom prírodnom prostredí.

Akcia „ŠPORTOVÝ DEŇ“ je sériou aktivít team buildingového charakteru, určená pre skupiny záujemcov z pracovných kolektívov firiem, podnikov a spoločenských organizácií všetkých vekových kategórií.

PROGRAM:

 1. Privítanie účastníkov akcie (uskutoční sa priamo po príjazde skupiny záujemcov manažérom športového dňa)
 2. Prehliadka areálu (cca 40 min. aktivita, počas ktorej absolvujú účastníci prehliadku areálu a golfového ihriska)
 3. Prvé občerstvenie (cca 40 min. aktivita - v jedinečnom megalitickom ohnisku budú mať účastníci akcie možnosť okrem občerstvenia zoznámiť sa s programom dňa, zapáliť vatru športových hier a vyžrebovať členov jednotlivých súťažných tímov)
 4. Súťaže družstev:
  • Lov pstruha dúhového (cca 60 min. aktivita - úlohou viacčlenného družstva je nachytať v stanovenom časovom limite čo najviac kusov pstruhov, za každú rybu získavajú bod, každý člen tímu má na lov stanovený rovnaký časový úsek, ulovené ryby budú upečené a podávané v rámci druhého občerstvenia pred vyhodnotením)
  • Puttovanie (cca 60 min. aktivita - cieľom tejto súťaže, ktorá sa uskutoční na jedinečnom tvarovanom greene s rozlohou 1400 m2, je dostať golfovú loptičku po hladkom trávnatom povrchu do jamky najmenším počtom úderov, súťaží sa na 18 jamiek z určeného miesta, víťazí tím, ktorému sa to podarí na čo najmenší počet úderov po súčte všetkých hráčov)
  • Golfová hra na 6 jamkovom ihrisku - hrá sa v skupinách s inštruktorom golfu, rátajte že je to minimálne 4-hodinová zábava.
 5. Druhé občerstvenie (cca 40 min. aktivita – bude tak ako prvé občerstvenie, dohodnuté v rámci objednávky celej akcie podľa cenníka, platného v stredisku, zároveň manažér pripraví vyhodnotenie súťaží)
 6. Vyhodnotenie - víťazom sa stáva tím s najnižším súčtom rán všetkých svojich členov v golfe a puttovaní, v prípade nerozhodného výsledku sa berie do úvahy lov rýb a ich väčší počet, lov pstruhov sa vyhodnocuje aj samostatne, víťazom tejto súťaže sa stáva tím s najväčším počtom chytených pstruhov, odovzdávanie cien a účastníckych listov.
 7. Záver podujatia (rozlúčka s účastníkmi podujatia, poďakovanie) Všetko pripravíme podľa chuti návštevníkov a vieme sa prispôsobiť aj počasiu. Tešíme sa na Vašu návštevu.