HCP Golftrip tour 2020

  • 9. Júla 2020
  • Nikoleta Bojkovská
Vážení golfisti, pripravili sme pre Vás sériu turnajov s názvom HCP Golftrip tour 2020, ktoré Vás budú sprevádzať celou letnou sezónou 2020 každú nedeľu od 5.6.2020 do 13.9.2020 so štartom vždy o 10:00 hod.

Dátum zahájenia: 5.7.2020
Čas zahájenia: 10:00
Partnerom turnajov je cestovná kancelária GOLFTRIP. Viac na www.golftrip.sk.

Systém hry:
Hrá sa 2x9 jamiek. Každé kolo turnaja HCP Golftrip tour 2020 je vyhodnotené samostatne. Do celosezónnej klasifikácie sa prvým piatim hráčom počítajú body podľa umiestnenia na danom kole. Za prvé miesto získa hráč 20 bodov, za druhé miesto 15 bodov, za tretie miesto 10 bodov, za štvrté 5 bodov a za piate 3 body. V záverečnom kole bude vyhodnotenie celého turnaja a budú odovzdané ceny prvým 3 hráčom v každej kategórii za podmienky zúčastnenia v poslednom kole a odohrania minimálne 5 súťažných kôl.

Hrá sa podľa pravidiel golfu R & A of St. Andrews a miestnych pravidiel Golfového klubu Bojnice na úpravu HCP. Súťažný výbor si vyhradzuje v prípade nutnosti právo na doplnenie technických ustanovení za účelom dodržania regulérnosti súťaže.

Podmienka celkového vyhodnotenia je účasť hráča na poslednom turnaji v septembri (13.9.2020) a odohrania minimálne 5 súťažných kôl. V prípade neúčasti, sa cena posunie ďalšiemu hráčovi v poradí, podľa celkovej výsledkovej listiny. Do celkového vyhodnotenia súťaže sa budú počítať výsledky všetkých hráčov
.
V kategórii A) do HCP 20 sa hrá na rany NETTO a v kategórii B) od HCP 20 sa hrá na stablefordy. Priebežné výsledky celoročnej súťaže budú zverejnené vždy po uzavretí výsledkovej listiny nasledujúci deň.

Ceny pre víťazov tvoria trofeje, pobyty a vecné ceny pre hodnotené miesta v kategórii A a kategórii B.
KATEGÓRIA A:
1. Cena – trofej + Víkendový golfový pobyt v rakúskom FALKENSTEINER BALANCE RESORT STEGERSBACH*****
2. Cena – trofej + golfový vozík a balíček s golfovým príslušenstvom
3. Cena – trofej + puttovací koberec a golfový balíček
KATEGÓRIA B:
1. Cena – trofej + Víkendový golfový pobyt v rakúskom FALKENSTEINER BALANCE RESORT STEGERSBACH*****
2. Cena – trofej + golfový vozík a balíček s golfovým príslušenstvom
3. Cena – trofej + puttovací koberec a golfový balíček

Štartovné:
10,-EUR
(v cene je zahrnutý balíček do bagu – minerálna voda + croissant, káva, a welcome drink)
FEE: podľa aktuálneho cenníka

Prihlásiť sa môžete na prihlasovacej listine na recepcii GKB, mailom na info@golfbojnice.sk, na tel.čísle +421910 903 183 – recepcia klubu alebo na serveri SKGA, najneskôr však deň pred konaním turnaja do 20:00 hod.

S pozdravom
Tím Golfového klubu Bojnice a cestovnej kancelárie GOLFTRIP