ECLECTIC GOLFTRIP HCP DAY 2019

  • 18. Júna 2019
  • Nikoleta Bojkovská
Pripravili sme pre Vás sériu turnajov s názvom ECLECTIC GOLFTRIP HCP DAY 2019, ktoré Vás budú sprevádzať celou letnou sezónou 2019 každú nedeľu od 2.6.2019 do 29.9.2019 so štartom vždy o 10:00 hod.

Systém hry: Hrá sa 2x9 jamiek. Každé kolo turnaja ECLECTIC GOLFTRIP HCP DAY 2019 je vyhodnotené samostatne. Do celosezónnej klasifikácie sa každému hráčovi na každej jamke započíta najlepší výsledok, ktorý na jamke dosiahne. Každý hráč má možnosť zlepšiť si výsledok na jamke v ďalších hcp turnajoch počas sezóny, a tým získať najlepšie skóre za 18 jamiek ktoré, bude použité vo vyhodnotení súťaže ECLECTIC za podmienky, že hráč úspešne odohral minimálne 6 z 18 tich EKLEKTIC HCP GOLFTRIP 2019 turnajov za sezónu a nemá žiadnu jamku v unikátnej karte zahratú na 0 úderov (scratch). 

Hrá sa podľa pravidiel golfu R & A of St. Andrews a miestnych pravidiel Golfového klubu Bojnice na úpravu HCP. Súťažný výbor si vyhradzuje v prípade nutnosti právo na doplnenie technických ustanovení za účelom dodržania regulérnosti súťaže.


Podmienka celkového vyhodnotenia je účasť hráča na poslednom turnaji v septembri (29.9.2019). V prípade neúčasti, sa cena posunie ďalšíemu hráčovi v poradí, podľa celkovej výsledkovej listiny. Do celkového vyhodnotenia turnajov se budú počítať výsledky všetkých hráčov.
Hrá sa na rany BRUTTO a vyhráva hráč s najnižším počtom rán v jeho unikátnej skórkarte. Súťaž bude hodnotená v dvoch kategóriách, a to: A) HCP +8 – 18 B) 18,1 – 54.
Hráč, ktorý sa v priebehu série turnajov dostane do inej HCP kategórie bude aj napriek tomu vyhlásený v kategórii, v ktorej hral svoje prvé kolo túry.
Priebežné výsledky celoročnej súťaže budú zverejnené vždy po uzavretí výsledkovej listiny nasledujúci deň.
V celoročnom rebríčku serie turnajov budú ohodnotení prví traja hráči v oboch kategóriách (A,B).


Ceny pre víťazov tvoria trofeje, pobyty výlety a vecné ceny pre hodnotené miesta v kategórii A a kategórii B. Celoročný rebríček a víťazi budú vyhodnotení a ocenení na poslednom turnaji v septembri 29.09.2019, po odohratí všetkých 18tich turnajov, z ktorých sa séria turnajov skladá.
KATEGORIA A:
1. Cena – trofej + Víkendový golfový pobyt v rakúskom FALKENSTEINER BALANCE RESORT STEGERSBACH*****
2. Cena – trofej + Celodenný výlet motorovým člnom pre 2 osoby
3. Cena – trofej + golfový vozík
KATEGÓRIA B:
1. Cena – trofej + Víkendový golfový pobyt v rakúskom FALKENSTEINER BALANCE RESORT STEGERSBACH*****
2. Cena – trofej + Celodenný výlet motorovým člnom pre 2 osoby
3. Cena – trofej + golfový vozík

Štartovné: 10,-EUR
FEE: podľa aktuálneho cenníka

Partnerom turnajov je cestovná kancelária GOLFTRIP. Viac na www.golftrip.sk

Prihlásiť sa môžete na prihlasovacej listine na recepcii GKB, mailom na info@golfbojnice.sk, na tel.čísle +421910 903 183 – recepcia GKB alebo na serveri SKGA, najneskôr však deň pred konaním turnaja do 20:00 hod. 

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 
Tím Golfového klubu Bojnice a cestovnej kancelárie GOLFTRIP